Troubleyn | Jan Fabre

Leden en Bestuurders

LEDEN ALGEMENE VERGADERING (8 leden per 30/09/2019)
Mevr. Pauwels, Chantal
Mevr. Schoups, Inge
Mevr. Delft, Barbara
Mevr. Gasparotto, Nick
Mevr. Vercammen, Katarina
Dhr. Bleyens, Harry
Dhr. Everaert, Hans
Dhr. Van Wallendael, Jan

LEDEN RAAD VAN  BESTUUR (6 bestuurders per 30/09/2019) // einde mandaat*
Mevr. Pauwels, Chantal // 28/03/2024 - voorzitter
Mevr. Schoups, Inge // 28/03/2024
Mevr. Crauwels, Katrien // 30/09/2024
Dhr. Van Wallendael, Jan // 30/09/2024
Dhr. Sansen, Erik // 26/03/2024
Dhr. Deuss, Peter // 30/09/2024

GEDELEGEERD BESTUURDER**
NN

* mandaten van Bestuurders zijn volgens het Reglement van Inwendige Orde beperkt in tijd (max. 5 jaar) en slechts 1 maal verlengbaar.
** de gedelegeerd Bestuurder is geen lid van de AV noch van de Raad van Bestuur.

Video


close